Hakkımızda

Samanyolu Huzurevi ve Bakım Merkezi, konusunda ve işinde uzman doktor ve sağlık memurları tarafından Mayıs 2012 tarafından isim hakkı ve işletmesi devir alınarak Pendik’de tekrar hizmete girmiştir.

Mayıs 2014 tarihinde itibaren de Reel Bakım Sağlık Hizmetleri’nin bünyesinde Samanyolu Huzurevi “Aile sıcaklığında bir ömür boyu hep birlikte hizmet…” anlayışıyla daha güçlü ve daha kaliteli bir ekiple hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Yaşlılığı ya da hastalığı nedeniyle yatağa bağımlı sakinlerimiz, uzman doktor kontrolünde, yüksek hemşire denetiminde, tamamı sertifikalı hasta bakıcılarımız eşliğinde özel odalarda tam gün hizmet alırlar.

İstanbul’un şirin ilçesi Pendik’in merkezinde, tüm ulaşım araçlarına yakın ancak kentin gürültüsünden, trafiğinden uzak, geçmişten günümüze yadigar köşkümüz, doğa harikası bahçemiz, büyüklerimiz için yeniden düzenlendi.

Bakım merkezimizde yatağa ve cihaza bağlı her türlü hasta takibi uzman ekibimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Hastalarınız ve yaşlılarınızın gönül rahatlığıyla konaklayabileceği merkezimizde hobi bahçeleri ve evcil hayvanlar mevcuttur. Ayrıca meyve ve sebze yetiştirmek mümkündür. Yaşlı kreşi hizmetimiz de mevcuttur. Yaşlılarınızı sabah güvenli ellere teslim edip, akşam alabilirsiniz. Hastalarınızın ilaç ve tedavisi, deneyimli personelimiz tarafında takip edilmektedir. Kreş hizmeti alan misafirlerimiz huzurevimizin bütün olanaklarından faydalanabilmektedir.

Bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız

(0216) 390 5912       (0216) 390 5913

huzurevi-standalone-logo

Reel Bakım Huzurevi Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şti.
Samanyolu Huzurevi ve Bakım Merkezi
Bahçelievler Mah. Şehit Fethi Cad.
Mesut Sok. No:9/1, Pendik, ISTANBUL
Tel.: (0216) 390 5912 – (0216) 390 5913