Huzurevi Hizmetleri

 Huzurevi Hizmetlerimiz

Dahiliye ve Nöroloji uzmanları kontrolü,
EKG, ULTRASOUND çekimleri,
24 Saat Hemşirelik Hizmeti,
Düzenli olarak kan tahlilleri kontrolü,
24 saat yaşlı bakım hizmeti,
Sosyal Hizmet Uzmanı desteği,
İsteğe göre 1,2,3 veya 4 kişilik odalar (TV’li),

Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği (odaya ya da bahçeye servis),
Öğle öncesi-ikindi çayı ve ikramı,
3000 m²’lik Tarihi bahçesindeki yürüyüş parkurları, oturma alanları,
Yazları bahçede mangal partisi,
Teras ve balkonlarda keyifli saatler,
Geziler, konserler, tiyatrolar ve kurum içi etkinlikler
Günlük, haftalık ve aylık periyodik bakımlar,

huzurevi-1Yaşı ilerlemiş büyüklerimizden veya yakınlarımızdan ayrı yaşamak, her ne kadar büyük üzüntüler verse de, bazı durumlarda kaçınılmaz olabilmekte. Özellikle günümüz dünyasındaki iş hayatı ve beraberinde oluşan sosyal doku bu ayrılığı, büyüğümüzün ruhsal ve fiziksel sağlığı için gerekli kılabilmekte. Halen tıp dünyasında bulunan kurucularımız ve bizler de bunu yakinen tecrübe etmekte ve hizmet anlayışımızı şu doğrultuda oluşturmaktayız “Onları sizlerin elinden almıyoruz, onlara en iyi bakabilecek kişilerin sizler olduğunu biliyoruz; ancak imkanlarınızın ve zamanınızın yetersiz olduğu anlarda sizleri çaresiz bırakmıyor, yaşadığınız sorunları eşit olarak paylaşmaya ve sizlerle birlikte çözüm bulmaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda sizleri yerimizi ve sunduğumuz ortamı görmeye davet ediyoruz.

Doğa harikası bahçemiz, uzman doktorlarımız ve hemşirelerimiz, sertifikalı bakıcılarımız ve sosyal hizmet uzmanı personelimiz, değerli büyüklerimiz ve aranılan o “huzur” için hizmetinizdedir.

bakimevi-1Tıbbi ve sosyal bakıma muhtaç durumda olan yetişkinlerimizin 7/24 bakımı için ayrıca sertifikalandrılmış olan kurumumuz tecrübeli doktor, hemşire ve hasta bakıcı kadrosuyla bu konuda da sizlere hizmet vermektedir. Bu durumda olan misafirlerimiz kendileri için ayrılmış bir, iki veya üç kişilik odalarda, diğer tüm misafirlerimizle aynı kalitede hizmet alırlar. Özellikle demans ve alzheimer hastası büyüklerimiz ya da çeşitli psikolojik rahatsızlık yaşayan veya yürüme başta olmak üzere günlük ihtiyaçlarını karşılayamayan veya bunda zorlanan yaşlılarımız için günümüz standartlarına uygun odalarımız ve tamamı konusunda uzman güleryüzlü personelimiz sizlere hizmet vermekten memnunluk duyarlar.

Şeffaf ve bilgi paylaşımına dayalı yönetim anlayışımız doğrultusunda, arzu ettiğiniz zamanlarda yakınlarınızı ziyaret edebilir, istediğiniz zaman durumları hakkında gerek telefonla gerekse ziyaret etmek suretiyle bilgi alabilirsiniz.

yetiskin-kresi-1Yetişkin kreşi olarak adlandırdığımız bu hizmetimizde, adından da anlaşılabileceği üzere, yaşlılarımıza veya bakıma muhtaç sevdiklerimize günlük, haftalık aylık ya da sizin belirlediğiniz zaman çerçeveleri içerisinde periyodik olsun olmasın, bakım hizmeti sunmaktayız. Bu durumda olan misafirlerimiz kurumumuzun sunduğu bütün hizmetlerden diğer tüm misafirlerimizle aynı kalitede faydalanırlar. İstanbul’un yoğun trafiği ve karmaşından uzak, ulaşımı kolay, sessiz, sakin ve nezih bir mekan olarak tamamı 3,000m2 olarak korunmuş köşk tipi hizmet binamız ve doğa harikası bahçemiz ve uzman tıbbi ve sosyal hizmet kadromuzla sizlere gözünüzü arkada bırakmayacak şekilde hizmet vermekten memnunluk duyarız.

Bu konuda daha detaylı bilgi almak için kurumumuzu ziyaret edebilir veya arzu ederseniz telefon açarak sosyal hizmet uzmanlarımızla irtibat kurabilirsiniz.

Yalnızlık, umutsuzluk ve mutsuzluğa Samanyolu’nda asla yer yoktur. Güler yüzlü ve tecrübeli sağlık ekibimiz ve bakıcılarımız ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacaklar. Yaşantınızı rahatsız ve tedirgin edici olumsuzluklardan uzak, günlük dinletilerinizi ve akşam sohbetlerinizi yapabileceğiniz terasımız, sizlere yeni tatlar keşfetme imkanı sunuyor…

Bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız

(0216) 390 5912       (0216) 390 5913

huzurevi-standalone-logo

Reel Bakım Huzurevi Sağlık Hiz.Tic.Ltd.Şti.
Samanyolu Huzurevi ve Bakım Merkezi
Bahçelievler Mah. Şehit Fethi Cad.
Mesut Sok. No:9/1, Pendik, ISTANBUL
Tel.: (0216) 390 5912 – (0216) 390 5913